Kash & Mo

Story
Kash & Mo
Data
10.11.2017
Miejsce
Erakor Island Vanuatu

... nie wiedziałem że to tak daleko...

choć byliśmy wcześniej już na tamtej stronie świata to Kash i Mo na swój ślub zaprosili nas jeszcze dalej. Chyba dalej się już nie da 🙂 W pięknej scenerii Erakor Island Resort and Spa w Vanuatu, wśród kołyszących się palm i szumu oceanu Kash i Mo powiedzieli sobie ważne słowa. To był wspaniały czas. Byliśmy tam nieco dłużej bo spędziliśmy na wyspie kilka dni. I codziennie widzieliśmy ich uśmiechniętych zawsze razem, trzymających się za ręce. A tropikalny klimat, gorące słońce zapisało się w naszej pamięci jak uczucia pomiędzy Kash & Mo które wprost widzieliśmy. Nigdy nie zapomnimy ciepłych wieczorów spędzonych przy rozmowach z nimi, z ich rodzinami i przyjaciółmi... Chcielibyśmy tam kiedyś wrócić.

Zapraszamy Was do obejrzenia krótkiej historii Kash i Mo w gorącym Vanuatu pewnie - może nie dokładnie w pionie ale 12700 kilometrów pod nami - po drugiej stronie świata.... 🙂

To była z całą pewnością nasza najdłuższa podróż :-)... dalej się już chyba nie dało.:-) Kash & Mo zaprosili nas na swój ślub Erakor Island Resort and Spa w Vanuatu - chyba najlepiej sami sprawdźcie gdzie to jest:-) no i zobaczcie koniecznie krótki zwiastun jak było.