Jak pracujemy?

Poznaj nas bliżej...

Opowiadamy

WASZE HISTORIE...

Opowiadamy

WASZE HISTORIE...

Wiele lat upłynęło od początków naszej filmowej przygody. Zaczęliśmy poznawać historie naszych Klientów, słuchać uważnie tego, co chcieli przekazać swoim odbiorcom – a potem odtwarzaliśmy je w filmowych obrazach.

Próbujemy obrazem pokazać ludzkie historie, procesy powstawania firm i marek, na które pracowali i pracują z ogromnym zaangażowaniem ludzie o wielkim potencjale i talencie.

Tym, co nas wyróżnia w naszym środowisku zawodowym, zawsze będzie indywidualne podejście do zleceń, żywe zainteresowanie i otwartość na Wasze życzenia, oczekiwania i sugestie, nieskrępowana aktualnymi trendami marketingowymi kreatywność i twórcze podejście do procesu realizacji – wszystko poparte rzetelnym wykonaniem i profesjonalnym warsztatem.

W czasach, kiedy tak wiele produktów i marek jest do siebie podobnych, można je sprzedać jedynie wyróżniając się spośród konkurencji podejściem do wizerunku marki czy wyrobu, oryginalnym pomysłem i świeżym stylem swojej opowieści.

Bardzo uważnie słuchamy Waszych opowieści - ta umiejętność pozwala nam znaleźć w nich i zrealizować, wszystko czego potrzebujecie.

Etapy produkcji filmowej

Jak pracujemy?

light-bulb

POMYSŁ

Wszystko zaczyna się od rozmowy o waszym pomyśle i celu...

Wszystko zaczyna się od rozmowy o Waszym pomyśle i o celu, w jakim ma film powstać. Przyda się każdy, nawet z pozoru nieistotny pomysł, koncepcja, uwaga – zarówno, z waszej, jak i z naszej strony. Suma pomysłów i oczekiwań będzie kanwą scenariusza, zaś Wasze potrzeby i oczekiwania określą rozmach przedsięwzięcia.

screenplay (1)

SCENARIUSZ

Scenariusz ma szczegółowo opisane sceny, które powinny znaleźć się w filmie...

Kolejnym etapem jest przygotowanie scenariusza, w oparciu o przekazane wcześniej pomysły i oczekiwania. Wysyłamy go do autoryzacji i ewentualnych dalszych ustaleń. Doprecyzowany scenariusz będzie bazą organizacji działań przy realizacji oraz planu zdjęciowego, a także pracy osób pojawiających się na zdjęciach.

video-camera (1)

REALIZACJA ZDJĘĆ

W czasie realizacji zdjęć rejestrowane są ujęcia zdjęciowe, nagrywane wypowiedzi...

Sama realizacja zdjęć jest przyjemnym etapem, kiedy dobrze napisany scenariusz ułatwia wykonanie zaplanowanych czynności. Wasza obecność na tym etapie jest mile widziana, dla podkreślenia istotnych elementów, wprowadzenia niezbędnych zmian czy akceptacji pojawiających się na bieżąco pomysłów i rozwiązań.

video

POSTPRODUKCJA

Ten etap obejmuje montaż zarejestrowanego materiału do formy zgodnej z scenariuszem...

Warstwa wizualna jest technicznie opracowywana do parametrów spójnych z atmosferą i stylem filmu, a następnie udźwiękowiona. Jeśli był taki plan, w montażu pojawiają się również dodatkowe efekty dźwiękowe czy animacja graficzna.

Stwórzmy razem coś niezwykłego!